Hogvorts The Best HTB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Zelim da budem svoja, ona ja kakvu znam~

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Zelim da budem svoja, ona ja kakvu znam~ Empty Zelim da budem svoja, ona ja kakvu znam~ Pon Feb 14, 2011 1:15 am

LostInWonderland

LostInWonderland

[b][i]Zelim da moj osmeh bude na mom licu, uvek, vecno. Da se divim glumcima, reziserima i muicarima. Da zivim kao i do sada. Da ne budem drugacija. Da budem ista. Da zivim u sreci. Da mi sve na svetu bude kada mi simpatija kaze "Cao"! Zelim da volim, mastam kao i uvek. Da budem ista. Da se ne menjam zbog nekih ljudi koji su prolazni u mom zivotu. Da budem zombi. Da budem zloca kao i uvek. Da pijem pivo i ponekad duvam cigarete. Da ne zivim u strahu. Da se bijem sa klinkama zbog decka. Da sedim izpred Muzicke skole sa mojim metalcima. Da ne odem na fansy zurku, gde je alkohol besplatam, vec odem na havy metal svirku. Samo zelim da uzmem gitaru i sviram, pevam, divim se sebi i drugima. Da osnujem bend. Da sviram do kraja zivota. Zelim samo da budem ista kao nekada. Ne zelim da se menjam. Jednostavno volim svoj zivot. Ne zelim da budem losa kopija drugih, samo zelim da budem mala metalka iz kraja, kao i do sada! Zelim da sa ekipom ostanem na obali reke i cekam da svane, zelim da osecam hladnocu, glad, zedj. Da se napijem i ko zna sta uradim. Da ogovaram klinke iz razreda. Da protrcim ulicom i vicem ime osobe u koju sam zaljubljena. Da mi Jana bude kao mama, a Bambi tata, Bucka moja baka koj mi je idol i Nevena sestra kojoj sma uvek sve pricala. Da odem na "Dzervinovu vilu" i plasim ljude do tamo. Krijem se iza spomenika i vicem Nikoli da ga volim. Savi dajem savete kako da prezivi 2 dana bez devojke kao i Vucku. Straleta poljupcem bijem. Ispaljujem Buxnu, i uvek se odusevljavam kada vidim Gagu. Bezim sa casova. I trosim novac kao luda. Pijana dodjem kuci. Do zore sedim za kompom i pricam preko skype-a sa Nikolom. Face mi bude sve u zivotu. Upoznam Dunju i Klaudiju i ne odvajam se od njih. I budem ludaaa, kao i do sada. Mastam kako sa Natom i Cam idem u Kovin na lecenje. Sa Alex zimi skijam i bude mi lepo. Padam. Lomim se. I naravno volim. Volim zivot, svirke, metal, i moje metalce, pivooo, votku, i naravno sve sto me cini srecnom. Nikad ne budem oprezna. svaki dan zivim kao poslednji. I to samo zelim. Da budem ja. Uvek ista, i luda. <3

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions