Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ljubav ne postoji, bol je jedino sto je stvarno.

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Ljubav ne postoji, bol je jedino sto je stvarno. taj Pon Feb 14, 2011 12:00 pm

Ljubav jednostavno ne postoji. To je laz, iluzija. Stvarnost je bol, strah, patnja! Kada se zaljubis, pocnes da mastas, pocnes kao da volis, a ti ustvari mrzis. Kada kao osetis "leptirice u stomaku" to nije ljubav, gladna si, krce ti creva. Kada mislis da te neko voli i da neko zivi za poljubac sa tobom, za jedan zagrljaj, jedan izlazak, to je ustvari prijateljstvo, ako i ono postoji. Ovaj svet su stvorile mracne sile, zli ljudi, koji nisu znali za ljubav, nisu imali prijatelje, i zato smo mi svi ovakvi, kao zaljubljeni, ali u stvari samo propali i neznamo sta zelimo. Jednostavno zivot je sranje, lepe stvari ne postoje, samo ono ruzno je uvek tu, pored nas.

Pogledaj profil korisnika
Ti pisala? xD

Winter is coming.
♥ Song of ice and fire ♥
Daaa.

Lajk za pisanje, ali se ne slažem sa činjenicama ^^

"Ovaj svet su stvorile mracne sile, zli ljudi, koji nisu znali za ljubav, nisu imali prijatelje, i zato smo mi svi ovakvi, kao zaljubljeni, ali u stvari samo propali i neznamo sta zelimo. "

Ne slažem se ^^ tnk Very Happy

Winter is coming.
♥ Song of ice and fire ♥
Sta nije kao tacno? xD

Recimo da je lepo napisano ali nerealno.

Ako vas nesto interesuje kontaktirajte me putem mejla ajdepali@koovojoscita.com . =D xD

I'm your ch ch ch ch cherry bomb!♥

given.up.
Pogledaj profil korisnika http://www.avril-balkan.com/forum
Ne Reci 8 ::Recimo da je lepo napisano ali nerealno.

Baš to tnk Very Happy

Winter is coming.
♥ Song of ice and fire ♥
Dobro, ali je lepo napisano.xDD

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Free forum | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Kontakt | Signalizirajte zloupotrebu | Napravi svoj blog