Hogvorts The Best HTB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Nathalie Stark in hotseat

+14
Lena Salvatore
Milan Lupin
Adela Drexell
УИнђијуИмаЂунгла
Baby
Nikola Germanotta
Dina.
Lilly Lovegood
Nadja Snape
Hermi Jonas
EŁŁy Łovegood
Hermiona Roberts
Bellatrix Black
Nathalie Stark
18 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 7 od 14]

1Nathalie Stark in hotseat  - Page 7 Empty Nathalie Stark in hotseat Pet Okt 22, 2010 11:52 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

First topic message reminder :

Pitajte... xD tnk Very Happy



Poslednji put izmenio Nathalie Stark dana Pet Avg 05, 2011 8:01 am, izmenio ukupno 3 puta


151Nathalie Stark in hotseat  - Page 7 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Uto Jan 18, 2011 11:00 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

aaahaha Pa daaa... Ma sex je obavezan.. Nema oces, neces, moras tnk Very Happy xD

152Nathalie Stark in hotseat  - Page 7 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Uto Jan 18, 2011 11:03 am

Baby

Baby

Ne,neeeeee bre
nije takva situacija sa mnom=ja HOCU
a on-nema opcije-hoce nece-MORA!
bas me briga sto je sultan-sto se mora nije tesko aaahaha

153Nathalie Stark in hotseat  - Page 7 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Uto Jan 18, 2011 11:05 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

aaahaha C, c, c... Ni sultani vise nisu kao sto su nekad bili aaahaha

154Nathalie Stark in hotseat  - Page 7 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Uto Jan 18, 2011 11:06 am

Baby

Baby

Sultani jesu-samo su se zene promenile tnk Very Happy

155Nathalie Stark in hotseat  - Page 7 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Uto Jan 18, 2011 11:09 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

aaahaha Ma nisu se zene promenile xD Msm mogu da se kladim da su oduvek imale skrivene sexualne fantazije, ali ih je bilo strah da to ispoljavaju aaahaha

156Nathalie Stark in hotseat  - Page 7 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Uto Jan 18, 2011 11:11 am

Baby

Baby

ahahhahahah-da da-i to je moguce-samo znas kako-isplati se sve ovo
ja zaljubljena-on bogat i lud-PAMETNOM DOSTA!
ja dobijem sta ja hocu-vise puta aaahaha a za to dobijem i novac-to kad podelimo osigurani za ceo zivot
SAMO sultan ostaje rogonja!

157Nathalie Stark in hotseat  - Page 7 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Uto Jan 18, 2011 11:12 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

aaahaha Daaa... Jos ces mu roditi naslednika tnk Very Happy Ima da se kupamo u parama posle aaahaha
Posle cemo koristiti zlatne kondome aaahaha

158Nathalie Stark in hotseat  - Page 7 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Uto Jan 18, 2011 11:16 am

Baby

Baby

Neka hvala,ja sam raspolozena da mu radjam decu,sve dok on svoj "posao" obavlja korektno-i dok me placa za to-samo prvi da bude musko

159Nathalie Stark in hotseat  - Page 7 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Uto Jan 18, 2011 11:18 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

aaahaha E to je vec pitanje srece. Msm kako da znamo hoce li biti musko ili zensko? Ako kojim slucajem bude zensko, jebacete se opet ;)

160Nathalie Stark in hotseat  - Page 7 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Uto Jan 18, 2011 11:22 am

Baby

Baby

On dok sam trudna ima da mi napravi jos jedno dete aaahaha
pa to ako je on baxuz-ubosce bar jednom kako treba!

161Nathalie Stark in hotseat  - Page 7 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Uto Jan 18, 2011 11:23 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

aaahaha Ma mora... Ako ne, jebace te neko drugi koji je sposoban da napravi musko dete, pa cemo ga podmetnuti xD

162Nathalie Stark in hotseat  - Page 7 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Uto Jan 18, 2011 11:26 am

Baby

Baby

to ce biti zeznuto-al cemo se snaci-al ja istinski volim sulejmana-necu da ga varam-dok on ne pocne da vara mene

163Nathalie Stark in hotseat  - Page 7 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Uto Jan 18, 2011 11:30 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

aaahaha Ovde nije stvar u ljubavi.. Ovde je stvar u parama xD C, c, c... izgleda ja moram da preuzmem stvar u svoje ruke.. Ti ne razmisljas racionalno. zaslepljena si njegovom lepotom xD tnk Very Happy

164Nathalie Stark in hotseat  - Page 7 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Uto Jan 18, 2011 11:32 am

Baby

Baby

Neces ti nista da preuzimas-znam to je na prvom mestu-a druga stvar je da zivim srecno u braku!
i to je bitno..... tnk Very Happy
al onog malog Mustafu-njegovog prvog sina-mora neko oteti!

165Nathalie Stark in hotseat  - Page 7 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Uto Jan 18, 2011 11:34 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

Hahahaa.. to gcu ja da preuzmem u svoje ruke.. Prvo cu spavati sa njim, a onda cu ga otrovati aaahaha

166Nathalie Stark in hotseat  - Page 7 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Uto Jan 18, 2011 11:34 am

Baby

Baby

Neces vala-Ne dam mog Sulejmana!
On je moj ti nadji drugog!

167Nathalie Stark in hotseat  - Page 7 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Uto Jan 18, 2011 11:36 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

Ma mislila sam na Mustafu bre... Moram da ga likvidiram xD

168Nathalie Stark in hotseat  - Page 7 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Uto Jan 18, 2011 10:36 pm

Dina.

Dina.

Natooo aaahaha kakvo tuširanjeeeee.Tuš kao dio šminke.

http://magicworld.bosnianforum.com/forum

169Nathalie Stark in hotseat  - Page 7 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Uto Jan 18, 2011 10:40 pm

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

aaahaha Objasni mi za sta taj tus sluzi xD tnk Very Happy aaahaha (glupa sam xD)

170Nathalie Stark in hotseat  - Page 7 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Uto Jan 18, 2011 10:41 pm

Dina.

Dina.

Da se našminkaš. Oči.

http://magicworld.bosnianforum.com/forum

171Nathalie Stark in hotseat  - Page 7 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Uto Jan 18, 2011 10:43 pm

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

Nesto kao alajner, kreon ili sta? xD

172Nathalie Stark in hotseat  - Page 7 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Sre Jan 19, 2011 12:01 am

Dina.

Dina.

Eeeee toooo. Koristiš li ?

http://magicworld.bosnianforum.com/forum

173Nathalie Stark in hotseat  - Page 7 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Sre Jan 19, 2011 12:03 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

Retko, ali bas retko... Ne sminkam se ja nesto posebno tnk Very Happy Stavljam samo sjaj, maskaru i ponekad senku, ali diskretnu tnk Very Happy

174Nathalie Stark in hotseat  - Page 7 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Sre Jan 19, 2011 12:12 am

Dina.

Dina.

Omiljena boja očiju?

http://magicworld.bosnianforum.com/forum

175Nathalie Stark in hotseat  - Page 7 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Sre Jan 19, 2011 12:14 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

Zelena tnk Very Happy Ili plava xD

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 7 od 14]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions