Hogvorts The Best HTB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Knjiga koju trenutno čitate?

+21
Valentina Picoperic
Sabaku No Gaara
Belly Dancer
ღLittle Mermaid ღ
LostInWonderland
Gazija
Bokssha
hermione
DulceAmargo
QueenXpoison
Tamara Malfoy
Hermi Jonas
Emma Cullen Potter
Dina.
EŁŁy Łovegood
Hermiona Roberts
Lilly Lovegood
Baby
Lucretia Cedrella Black
~Death Ripper~
Nathalie Stark
25 posters

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1Knjiga koju trenutno čitate? Empty Knjiga koju trenutno čitate? Pet Nov 05, 2010 3:41 am

Guest


Gost

..?

2Knjiga koju trenutno čitate? Empty Re: Knjiga koju trenutno čitate? Pet Nov 05, 2010 4:52 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

Grof Monte Kristo... xD tnk Very Happy

3Knjiga koju trenutno čitate? Empty Re: Knjiga koju trenutno čitate? Pet Nov 05, 2010 4:53 am

Guest


Gost

Pocela sam o5 The Host..^^

4Knjiga koju trenutno čitate? Empty Re: Knjiga koju trenutno čitate? Pet Nov 05, 2010 4:56 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

Samo citaj. xD Ja sam je procitala 2 puta, sad da citam nesto drugo xD

5Knjiga koju trenutno čitate? Empty Re: Knjiga koju trenutno čitate? Čet Nov 11, 2010 8:44 am

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Ravenclaw
Ravenclaw

Pocecu Vampirsku akademiju za 2 meseca. Sad "moram da ucim".>>

6Knjiga koju trenutno čitate? Empty Re: Knjiga koju trenutno čitate? Pet Nov 12, 2010 6:43 am

Lucretia Cedrella Black

Lucretia Cedrella Black

"Kci sumskog vilenjaka".. malo smara u pocetku xD

7Knjiga koju trenutno čitate? Empty Re: Knjiga koju trenutno čitate? Ned Nov 14, 2010 2:32 am

Baby

Baby

Vidim te...

8Knjiga koju trenutno čitate? Empty Re: Knjiga koju trenutno čitate? Sub Nov 20, 2010 2:33 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

Trenutno citam "Mi deca sa stanice Zoo"
Posle ove knjige duze vreme necu moci nista normalno da citam, jer moram za skolu da procitam "Slavno vojevanje", "Dozivljaji Nikoletine Bursaca", "Kasiku", i "Dnevnik Ane Frank". -.-'' Mada, sam "Slavno vojevanje" i "Dnevnik Ane Frank" citala vec. tnk Very Happy

9Knjiga koju trenutno čitate? Empty Re: Knjiga koju trenutno čitate? Pon Nov 22, 2010 5:10 am

Lilly Lovegood

Lilly Lovegood

Sada sam završila Neko kao ti-Sara Desen, a sada čitam Neko kao ti-Giljom Muso....

10Knjiga koju trenutno čitate? Empty Re: Knjiga koju trenutno čitate? Uto Nov 23, 2010 10:05 am

Hermiona Roberts

Hermiona Roberts

jedan deo ispovesti dzordzije nikolson

11Knjiga koju trenutno čitate? Empty Re: Knjiga koju trenutno čitate? Uto Nov 23, 2010 11:03 am

EŁŁy Łovegood

EŁŁy Łovegood

A.B. Šimić - Moja preobraženja (zbirka pjesama) lektira -.-'

12Knjiga koju trenutno čitate? Empty Re: Knjiga koju trenutno čitate? Uto Nov 23, 2010 11:15 am

Hermiona Roberts

Hermiona Roberts

zavrsila sam onu sada sledeci deo

13Knjiga koju trenutno čitate? Empty Re: Knjiga koju trenutno čitate? Pet Nov 26, 2010 6:12 am

Dina.

Dina.

grmuša hahahahah

http://magicworld.bosnianforum.com/forum

14Knjiga koju trenutno čitate? Empty Re: Knjiga koju trenutno čitate? Sub Nov 27, 2010 2:39 pm

Emma Cullen Potter

Emma Cullen Potter
Gryffindor
Gryffindor

Vampirski Dnevnici Bes

15Knjiga koju trenutno čitate? Empty Re: Knjiga koju trenutno čitate? Sub Nov 27, 2010 11:41 pm

Hermi Jonas

Hermi Jonas

Juuu sto ste wi nesto wredni, pa citate knjige xD
Ja po ko zna koi put citam HP5 tnk Very Happy jer sam prewise lenja da odem do biblioteke da uzmem neku drugu knjigu, nego ispocetka i ispocetka i ispocetka citam jedno te isto xD aaahaha ae nato, kada zawrsis tu knjigu: Mi deca sa stanice Zoo, da mi je pozajmis aaahaha

16Knjiga koju trenutno čitate? Empty Re: Knjiga koju trenutno čitate? Pon Nov 29, 2010 2:01 am

Tamara Malfoy

Tamara Malfoy

Ja citam 2 istovremeno..... Na bunaru - lektira ----------.---------- i Kci sumskog vilenjaka - Dzilijen Samers. Ova druga je odlicna tnk Very Happy

17Knjiga koju trenutno čitate? Empty Re: Knjiga koju trenutno čitate? Pon Nov 29, 2010 10:49 pm

QueenXpoison

QueenXpoison
Slytherin
Slytherin

''Na Drini cuprija" _._

18Knjiga koju trenutno čitate? Empty Re: Knjiga koju trenutno čitate? Pet Dec 03, 2010 7:44 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

Citam trenutno "Djecak i njegov stit"... Knjiga za skolu, ali nije losa i nije velika tnk Very Happy

19Knjiga koju trenutno čitate? Empty Re: Knjiga koju trenutno čitate? Sub Dec 04, 2010 3:59 am

DulceAmargo

DulceAmargo

philosophia ultima -osho

20Knjiga koju trenutno čitate? Empty Re: Knjiga koju trenutno čitate? Sre Dec 15, 2010 8:11 am

hermione

hermione


ja trenutno citam harry potter 4 dio tj harry potter i plameni pehar knjiga je super tnk Very Happy

21Knjiga koju trenutno čitate? Empty Re: Knjiga koju trenutno čitate? Sre Dec 15, 2010 10:20 am

Tamara Malfoy

Tamara Malfoy

Citam "Tajne Sume Uzasa" - Dzilijen Samers

22Knjiga koju trenutno čitate? Empty Re: Knjiga koju trenutno čitate? Sre Dec 15, 2010 11:28 am

Guest


Gost

None.

23Knjiga koju trenutno čitate? Empty Re: Knjiga koju trenutno čitate? Uto Dec 21, 2010 2:21 am

Bokssha

Bokssha

   Trenutno citam Praskozorje po stoti put kao i "120 dana Sodome"

http://zezalica.serbianforum.info/portal

24Knjiga koju trenutno čitate? Empty Re: Knjiga koju trenutno čitate? Pon Jan 03, 2011 1:07 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

Trenutno citam "Kupoholicarka u inostranstvu"

25Knjiga koju trenutno čitate? Empty Re: Knjiga koju trenutno čitate? Pon Jan 03, 2011 2:31 am

Gazija

Gazija

HP 7 po 3. put

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Free forum | Muzika | Pop, Varieties | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions