Hogvorts The Best HTB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Mi deca sa stanice Zoo

+10
LostInWonderland
Lady Autumn
Dina.
~Death Ripper~
Lilly Lovegood
Hermi Jonas
Baby
Tamara Malfoy
Aimee
Nathalie Stark
14 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

1Mi deca sa stanice Zoo - Page 2 Empty Mi deca sa stanice Zoo Pet Nov 05, 2010 4:20 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

First topic message reminder :

Kristijana F. je probala hasis kad je imala dvanaest godina, a sa trinaest je vec postala zavisna od heroina.
Svakog jutra je odlazila u skolu, a popodne se, kao i ostali mladi narkomani,prostituisala na stanici Zoo i tako dolazila do novca za drogu.Mnogi njeni prijatelji i prijateljice su umirali od istih droga koje je i ona koristila,ali to nju i njene drugare nije sprečavalo da nastave sa drogiranjem.
Njena majka skoro dvije godine nije znala da joj kcerka vodi dvostruki zivot.
Kristijana detaljno i potpuno opisuje sudbinu dece, koju javnost primjecuje tek kada postanu zrtve droge.
Nakon burnih godina u Americi i Grckoj autorka ponovo zivi u Berlinu. U vise navrata se borila protiv droge, jer prakticno ni jedan bivsi narkomannije siguran od recidiva.



Poslednji izmenio Natally Granger dana Ned Nov 07, 2010 10:16 am, izmenjeno ukupno 1 puta


26Mi deca sa stanice Zoo - Page 2 Empty Re: Mi deca sa stanice Zoo Ned Jan 30, 2011 5:28 am

Baby

Baby

ok je

27Mi deca sa stanice Zoo - Page 2 Empty Re: Mi deca sa stanice Zoo Ned Jan 30, 2011 7:55 am

Hermi Jonas

Hermi Jonas

aaahaha ja tek sad procitala natin komentar aaahaha
okej, posalji mi je postom aaahaha

(nisam i dalje procitala, cekam da mi je nata pokloni za rodjus xD)

28Mi deca sa stanice Zoo - Page 2 Empty Re: Mi deca sa stanice Zoo Ned Feb 13, 2011 12:41 pm

LostInWonderland

LostInWonderland

Nisam citala, ali planiram.

29Mi deca sa stanice Zoo - Page 2 Empty Re: Mi deca sa stanice Zoo Pet Feb 18, 2011 4:22 am

Hermiona Roberts

Hermiona Roberts

Moja drugarica sada cita,morama uzeti posle nje..^^

30Mi deca sa stanice Zoo - Page 2 Empty Re: Mi deca sa stanice Zoo Sre Mar 02, 2011 3:34 am

LostInWonderland

LostInWonderland

Planiram vec duze vreme, ali nikako da nadjem tu knjigu.

31Mi deca sa stanice Zoo - Page 2 Empty Re: Mi deca sa stanice Zoo Sub Mar 05, 2011 10:39 am

Belly Dancer



izuzetno poucna i potresna knjiga...tresla sam se u nekim delovima...ali zaista i kraj je bas onako potresan...Ipak narkomanija se ne leci potpuno

32Mi deca sa stanice Zoo - Page 2 Empty Re: Mi deca sa stanice Zoo Čet Mar 31, 2011 4:54 am

Guest


Gost

knjiga je fenomenalna...definitivno moja najdraza...tako poucna,na nekim mjestima nas natjera da se zapitamo o sebi i svom zivotu i kuda to vodi omladina...definitivno bi je trebali svi procitati

33Mi deca sa stanice Zoo - Page 2 Empty Re: Mi deca sa stanice Zoo Pet Jul 29, 2011 11:34 pm

Hermiona Roberts

Hermiona Roberts

Uzela sam ali nisam celu,ali ovo sto sam porctila,super je...tnk Very Happy

34Mi deca sa stanice Zoo - Page 2 Empty Re: Mi deca sa stanice Zoo Pon Avg 08, 2011 3:39 am

Claire

Claire

Ja ću ponosno da kažem da sam ovu knjigu pročitala neki dan, i to na ćirilici. tnk Very Happy Patila sam se i patila u početku, a nakon nekih 50-ak strana bilo mi je lakše. tnk Very Happy Super je knjiga. tnk Very Happy

35Mi deca sa stanice Zoo - Page 2 Empty Re: Mi deca sa stanice Zoo Pon Avg 08, 2011 7:39 am

LostInWonderland

LostInWonderland

Odlicna.

36Mi deca sa stanice Zoo - Page 2 Empty Re: Mi deca sa stanice Zoo Pon Avg 08, 2011 9:05 pm

IvaTa

IvaTa

Belly Dancer ::izuzetno poucna i potresna knjiga...tresla sam se u nekim delovima...ali zaista i kraj je bas onako potresan...Ipak narkomanija se ne leci potpuno

Mnogo dobra.

37Mi deca sa stanice Zoo - Page 2 Empty Re: Mi deca sa stanice Zoo Pet Avg 12, 2011 12:00 pm

LostInWonderland

LostInWonderland

Prelepa.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Create a forum on Forumotion | Muzika | Pop, Varieties | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions