Hogvorts The Best HTB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Tears of an Angel

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Tears of an Angel Empty Tears of an Angel Pon Nov 22, 2010 10:27 am

Child of Night

Child of Night
Slytherin
Slytherin

Tears of an Angel 58298501



Bolje je zivjeti u tami,
nego ne zivjeti nikako.





UVOD


Prije ili kasnije, svi ljudi umru, ili bi barem trebali po zakonima prirode. Ipak, neki nastave da zive. Neprirodno po onome sto je predodredeno, ali nastave, ako se to moze nazvati zivotom… Njegove plave oci su me pomno promatrale sa cudenjem, kao da sam prvo i posljednje sto je ikada vidjeo u svom zivotu. Osmijehom andela, ali pogledom davola uzvratila sam mu isto prije nego sto sam ponovo nestala.

http://taylorlautnerfans.forummotion.com/forum.htm

2Tears of an Angel Empty Re: Tears of an Angel Sub Nov 27, 2010 8:01 am

Child of Night

Child of Night
Slytherin
Slytherin

1. SUSRET


Bespomocna zivotinja pokusavala se izvuci iz mog ledenog zagrljaja dok sam pila njenu krv. Krv bespomocne zivotinje bila je slatka, i preslatka, ali nisam imala izbora, morala sam jesti. Danima nista nisam jela, i vec sam pocela slabiti. Malena zivotinja polako se prepustala svojoj sudbini, a ja sam utovljavala svoju zed. Jos jednom sam zarila ocnjake u njeno maleno tijelo pokusavajuci izvuci posljednje kapi krvi iz nje. Moj predatorski instinkt mi je govorio da se priblizava opasnost. Skocila sam na obliznji hrast, ispustajuci iz ruku bespomocno stvorenje, pripremajuci se za borbu. Iz velikog zbuna je izasao sivi vuk. Star, i oslijepio, slijedio je miris krvi koji ga je doveo sve do mene. Iako slijep, shvatio je da sam tu, ali nije obracao paznju, ignorisao me. Cak i kada sam sisla do njega, nije se ni pomjerio, nije pokusao pobjeci, kako ostale zivotinje urade. Jedino me se vukovi u sumi nisu bojali, jer su bili na neki nacin slicni meni. Nasmijala sam se iskezivši ocnjake, a zatim sam promijenila oblik u velikog, bijelog vuka. Nisam vise bila gladna, iako mi se sivi vuk cinio slasno, samo sam otisla, stapajuci se sa sumom. U vucijem oblicju bila sam ranjivija, i laksi plijen lovcima, koji su lovili vukove radi dlake, i da bi imali trofeje. Nekoliko njih sam i ubila, zeljela sam zastiti sebe, a i utaliti svoju zed. Pila sam i zivotinjsku i ljudsku krv, doduse, zavisno do toga sta mi je bilo blize. Nikada nisam zalazila u urbane sredine, i cesto sam putovala. Posljednjih mjesec dana sam provela u ovoj sumi, ni sama ne znam gdje tacno. Nisam istrazivala da li u blizini ima naselja, samo sam se tu nastanila, barem na neko vrijeme. Nastanila sam se u najmracnijem i najdubljem dijelu sume, u malenoj pecini, ispod velikog hrasta. Rijetko ko je tamo zalazio, mozda pokoja zalutala zivotinja, ali rijetko. Posebno od kada sam ja dosla, svi su me se bojali. S razlogom naravno, ipak sam ja nesto natprirodno, i nesto sto zapravo ne bi trebalo postojati, ali ipak postoji. Pecina je bila skoro na drugom kraju sume, a nisam imala volje da skoro cijelu noc provedem ovdje, pa sam ipak krenula u vec dobro poznatom pravcu. Mjesec mi je obasjavao put kroz sumu, koja je bila jako tiha, i pretiha. Ne zato sto sam ja prolazila, zivotinje me se jesu bojale, to je istina, ali ne toliko da bas nema nijedne, bas nigdje. Osjecala se opasnost i napetost u zraku, a svakim novim korakom osjecala sam da sam blize toj opasnosti, sta god da je bila. Najednom, pucanj! Tisina sume je prekinuta, a ja sam pocela rezati. Dlaka na mojim ledima se nakostrijesila, a zivotinje, male i velike su prolazile pored mene, kao da ne postojim. Sve su dolazile iz istog smjera, ondje gdje je proticala rijeka, i gdje se nalazila mala brvnara. Pocela sam trcati prema rijeci, probijajuci se kroz gustu sumu, i zivotinje koje su bjezale od neceg. Pocela sam se uspravljati i vratila se u ljudski oblik. Sada sam jos bolje mogla cuti glasove. Prepirali su se, i doista dolazili iz smjera rijeke. Iskljucila sam sve ostale zvukove koje sam cula, i usredsredila se na ljudske glasove. Jos jedan pucanj, ne love, zasto pucaju, a i ne pomjeraju se. I dalje su na istom mjestu od prije deset minuta. Da su lovci, vjerovatno bi se kretali, i imali bi pse uz sebe. Ovi, ko god da je bio, nisu bili lovci ili bilo sta slicno. Pocela sam jos brze trcati, i preskakati grane drveca, i malene zivotinje koje bi se nasle ispred mojih nogu. Za tili cas sam bila kod brvnare u kojoj je bilo upaljeno svijetlo. Neko je hodao, i nekome prijetio. Polako sam se priblizila prozoru kako bih bolje vidjela sta se desava. Visoki, crnokosi, punackiji momak je hodao tamo-amo po sobi. U ruci je drzao pistolj, iz kojeg je ocito i pucao. Definitivno nisu lovci. Dva druga momka su drzala nekog za ruke i smijala se. On je sjedio, svezanih ruku i ociju. Preklinjao je visokog, crnokosog momka da ga pusti, ali on je bio 'tvrd orah'.
'Da ti oprostim? Pa da bude kao i prosli put, opet ce biti isto. Ne moze to tako.'
'Sam, molim te. Rekao sam ti kada ce biti novac, da si barem sacekao jos dva dana, sve bi....'
'Ne! Dovoljno sam cekao, a i rekao sam ti kada ti je zadnji rok. Jednom sam ti mogao oprostiti, ali drugi put ne mogu.'
'Ali firma je pocela dobro poslovati, i znas da cu ti vratiti novac. Ne bih tebi lagao.'
Crnokosi momak, koji se zvao Sam, sjeo je na stolicu, i zadubio se u misli. Dvojica, koji su drzali jadnog momka, su se i dalje smijala, a i mogla sam zakljuciti da nisu bas naj bistriji.
'Ne, i moja odluka je konacna. Momci, znate sta vam je raditi.'
'Jasno sefe.'

http://taylorlautnerfans.forummotion.com/forum.htm

3Tears of an Angel Empty Re: Tears of an Angel Sub Jan 15, 2011 5:14 am

Dina.

Dina.

Nice :)

http://magicworld.bosnianforum.com/forum

4Tears of an Angel Empty Re: Tears of an Angel Pon Jan 24, 2011 6:44 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

Nije mi bas njajasnije o kom je bicu rec. Vukodlaku mozda? Ili si u svojoj masti stvorila neko novo, do sada nama nepoznato bice? Sve u svemu, nemam zamerki. Gramaticki je ispravno, imas dobre opise. Nisam neki ljubitelj naucne fantastike, ali ovo mi je zagolicalo mastu. xD Nastavi da pises ;)

5Tears of an Angel Empty Re: Tears of an Angel Ned Jan 30, 2011 6:28 am

Baby

Baby

SUpppp

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions